HAKKIMIZDA

SİSTEM İLAÇLAMA

Profesyonel bir hizmet anlayışıyla 2002 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız her geçen gün müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve müşteri portföyünü genişleterek Türkiye”de İlaçlama sektöründe ilk sırada yer almak için yeniliklere açık, var gücüyle çalışmaktadır. Firmamız haşere, Kemirgen ve uçkan (Uçan haşerelere) karşı kontrol hizmetleri vermektedir. Bu mücadele kullandığımız tüm ürünler insan sağlığına ve ekolajik dokuya herhangi bir zararı olmayan nitelikli, ithal ürünlerdir.


Müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst düzeyde tutmak. Müşteri haklarını kabul etmek. Hukuki ve yasal mevzuatlara tereddütsüz uymak.

Müşterilerin ve çalışanlarını varlık sebebi olarak kabul etmek. Müşteri mülkiyetini kendi mülkiyeti gibi kabul etmek.

Profesyonelliği, dürüstlüğü, güvenirliği, şeffaflığı, açıklığı, bilgiyi ve daima yenilikçiliği ilke edinmek.En etkili ürünleri son teknolojik ekipmanlarla, en iyi ve en yeni teknikler ile kullanarak müşterilerine yüksek kalitede en iyi hizmeti vermektedir. Yaşam kalitesinin yükselmesine ve insan sağlığının korunmasına önem vermek.

ISO 9001;2000 Kalite yönetim sisteminin standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak, İnsana ve çevreye olan sorumluluklarını bilmek ve duyarlı olmak.

Haşere ve kemirgenlerle ilgili bir sorununuz var ise!

HER ZAMAN BİZE ULAŞMAK İÇİN TEREDDÜT ETMEYİN.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ